Krótkie podsumowanie kilku miesięcy blogowania :)

Małgorzata Gach        17 maja 2017        Komentarze (0)

Mimo dość niszowego tematu mojego bloga „O cenach transferowych”, który ku mojemu dzisiejszemu zdziwieniu ma już (!) 8 miesięcy, o ile statystyki na blogu nie kłamią – to wychodzi na to, że czasami ktoś go czyta 🙂 To tak żeby się wewnętrznie zmotywować 🙂 i dla podsumowania mojej dotychczasowej aktywności na tym blogu.

Jak można się było spodziewać najwięcej czytelników objawiło się w styczniu – zmiana przepisów działa aktywizująco na każdego. No chyba, że czytelnik zaraz się  dowie, że z pierwszym realnym problemem wynikającym z tej zmiany może się (hipotetycznie) spotkać dopiero z początkiem przyszłego roku. Wtedy jakoś chęć na czytanie się zmniejsza. Ale myślę, że to przejściowe……

Największym zainteresowaniem z tematów cen transferowych jak dotychczas cieszyły się:

Jak widzę przydatne mogły być także moje 2 e-booki pt.

„Podmioty powiązane – a kto to?” oraz „Ceny transferowe – nowe regulacje od 2017 r.

Mimo tego, że ten blog nie jest poświęcony ogólnym tematom podatkowym dobrze czytały się także wpisy:

Dziękuję zatem za dotychczasową aktywność czytelniczą oraz komentatorską.

Informacyjnie, blog „O cenach transferowych” nie jest jedynym moim blogiem podatkowym. Od – jak widzę już 4 lat (nie wiedziałam, że to już tyle czasu) – tworzę i umieszczam teksty na blogu poświęconym Podatkom w spółkach.

Jest to blog dedykowany – jak sama nazwa wskazuje 🙂 – spółkom i wspólnikom. Myślę, że może być na prawdę pomocny. Zapraszam zatem przy tej okazji serdecznie do czytania i komentowania naszej skomplikowanej rzeczywistości podatkowej na tym właśnie blogu.

Chciałam także poinformować o zmianach w moim życiu zawodowych i o założeniu nowej kancelarii, która funkcjonuje obecnie jako Kancelaria Prawna „Gach, Mizińska” z siedzibą w Krakowiewww.gm-legal.pl. Aktualne dane kancelarii w danych kontaktowych na blogu.  Zapraszam do kontaktu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: