Spółki i podatki – ulubione blogi na LexMonitor

Małgorzata Gach        13 listopada 2017        2 komentarze

Podatki i spółki to to co w prawie lubię najbardziej. Nie da się jednak niestety 🙁 wszystkiego w tych dziedzinach wiedzieć.

I wtedy z pomocą przychodzą blogi prawne i podatkowe, w szczególne te, które wchodzą w skład LexMonitora oraz TaxMonitora. Pisane w specyficzny sposób, a zatem luźniej, prościej (to komplement) i ciekawiej niż wszystkie inne :).

Co do tematu spółek polecam w szczególności blog Zbigniewa Korsaka dotyczący spółki komandytowej Spółka komandytowa Blog o tym, jak założyć, prowadzić i rozwijać spółkę komandytową”.

Nie mogę także pominąć bloga “Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.” Joanny Mizińskiej i to nie tylko z tej przyczyny, że to jeden z blogów kancelaryjnych, ale przede wszystkim ze względu na bardzo wysoki poziom merytoryczny.

Co do podatków za wzorcowy uważam blog Moniki Markisz pt. Podatki dla prawnika, jako źródło wsparcia merytorycznego zarówno dla prawników, jak i zwykłych podatników. W innych sprawach wsparciem służą także i inni autorzy blogów.

Zatem niezależnie od tego czy jesteś prawnikiem czy prowadzisz działalność gospodarczą a może dopiero przymierzasz się do tego, żeby ją prowadzić – odwiedzaj często LexMonitor oraz TaxMonitor. Bo warto 🙂

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Biuro Rachunkowe Alfa Listopad 20, 2017 o 11:02

Super zbiór ciekawych blogów prawnych na pewno skorzystam i przejrzę te blogi prawne informacji nigdy za wiele. Pozdrawiam

Odpowiedz

Małgorzata Gach Listopad 20, 2017 o 19:39

Polecam wszystkie blogi na LexMonitor i TaxMonitor m.in. dlatego, że pisane są przez praktyków. A praktyka to przecież podstawa 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: